Promocje
LOBA 2K ImpactOil Olej do Podłóg BIAŁY 0,75kg
LOBA 2K ImpactOil Olej do Podłóg BIAŁY 0,75kg
249,00 zł 199,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Berger-Seidle L93 Everclear półmat 10l do parkietu

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 439,95 zł 439.95
ilość op.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Berger-Seidle
Kod produktu: L93 Everclear 10l

Opis

Berger Seidle L93 everclear - półmat 10l

Środek jest wodnym środkiem do czyszczenia i pielęgnacji lakierowanych parkietów i innych podłóg drewnianych, PCV, linoleum i posadzek kamiennych. Aby Everclear mógł być zastosowany, warstwa lakieru musi być wystarczająco szczelna. Jeżeli podłoga ma jakieś uszkodzenia, istnieje niebezpieczeństwo, że drewno może zszarzeć pod wpływem wody.

Zastosowanie:

Na lakierowanych podłogach drewnianych L 93 Everclear można stosować z reguły dopiero po 8-10 dniach. Im bardziej" chroniona jest polakierowana podłoga w ciągu pierwszych dni, tym dłuższa jest trwałość lakieru. Najpóźniej przed rozpoczęciem właściwego użytkowania podłogi należy przeprowadzić pielęgnacje. Każdy lakier podlega naturalnemu zużyciu w zależności od intensywności użytkowania. Dlatego konieczna jest regularna pielęgnacja. Jeżeli powierzchnia została w czasie użytkowania uszkodzona, musi być zeszlifowana i ponownie polakierowana. Wykonanie tego w odpowiednim momencie należy do konserwacji lakierowanych podłóg parkietowych. Przy podłogach impregnowanych istnieje niebezpieczeństwo wystąpienia szarych miejsc z powodu działania wody. W takim przypadku proszę użyć L 92 Fitpolish. Jeżeli w miejsce L 93 Everclear ma być zastosowany L92 Fitpolish lub odwrotnie, wymagane jest przeprowadzenie wcześniej gruntownego czyszczenia. Przy parkietach gotowych i laminatach należy od czasu do czasu sprawdzić przyczepność środka pielęgnacyjnego. Proszę uwzględnić zalecenia producenta parkietów gotowych.

a) Pierwsza pielęgnacja i pełna pielęgnacja Czysty L 93 Everclear nanosi się za pierwszym razem na polakierowaną podłogę drewnianą lub parkiet po lakierowaniu lub po każdym gruntownym czyszczeniu cienką i równomierną warstwę. Prawidłowe zużycie materiału wynosi ok. 30 ml/m2. Do nanoszenia można użyć niestrzępiących się szmatek lub tzw. łasiczki. L93 Everclear daje błyszczącą powierzchnię bez konieczności polerowania.

b) Czyszczenie bieżące Do bieżącego czyszczenia i regularnej pielęgnacji dodać do 8-10l wody 0,2-0,3l L 93 Everclear i tak przygotowanym preparatem przecierać podłogę wilgotną, dobrze wyciśniętą szmatkę lub ścierkę z gazy.

Uwaga: Przy czyszczeniu podłogi nie używać zbyt mokrych szmat z dużą ilością wody, ponieważ mogę powstać uszkodzenia w drewnie.

Miejscowe zabrudzenia:
typu plamy tłuszczu, ślady butów i inne trwałe zabrudzenia usuwać L 91 Cleaner- (rozpuszczalnikowy) lub L 94 Cleaner-Wachsentferner (wodny).

Przy ustalaniu częstotliwości konserwacji, która jest związana z intensywnością użytkowania podłogi, proszę uwzględnić "Zalecenia dotyczące pielęgnacji lakierowanych podłóg drewnianych".

Czyszczenie gruntowne:
L 93 Everclear tworzy cienką warstwę. Dlatego wymaga się, w zależności od częstotliwości i intensywności pielęgnacji, całkowitego usunięcia warstwy ochronnej przez ręczne lub maszynowe czyszczenie gruntowne używając L94 Cleaner-Wachsentferner. Czyszczenie gruntowne zaleca się z reguły wtedy, gdy podłoga źle wygląda z powodu mocnych, trwałych zabrudzeń, których nie można usunąć w czasie bieżącego czyszczenia.

Uwaga: Przy gruntownym czyszczeniu podłogi ścierki nie mogę być za bardzo mokre, ponieważ mogę powstać szkody w drewnie. Rozpuszczony brud należy natychmiast zebrać z podłogi.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl